43 YILLIK DENEYİM İLE SİZİNLE

YAT KİRALAMA

Parus Yachting ayrıcalığıyla yat kiralama hizmetlerimizden faydalanmak için bir telefon kadar uzağınızdayız. Geniş yat seçeneklerimizle her ihtiyacınıza uygun yat bulabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca sektörde devam eden çalışmalarımızın beraberinde getirdiği tecrübe ve deneyimi iş disiplinimiz ile birleştiriyor, ihtiyacınız olanı size sunuyoruz. Yat kiralama konusunda tüm sormak istedikleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. İletişim bilgilerimize üst menüde yer alan “iletişim” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

 

Devamı

ÖZGÜRLÜK SADECE BİR ÇAPA UZAKTA

BAKIM & ONARIM

Diğer tüm taşıtlarda olduğu gibi yat ve teknelerin de düzenli olarak yapılması gereken bakımları vardır. Bu periyodik bakımlar, teknenin ömrünü uzatmakla kalmıyor, kullanımdan kaynaklı doğacak ekstra hasarların da önüne geçilmesini sağlıyor. Anlık olarak düşünüldüğünde ilk olarak maliyet dikkat çekse de uzun vade de ekonomik olarak cebinizi rahatacağı gerçeğini de atlamamak gereken. Parus Yachting uzman ekibiyle birlikte tüm yat ve teknelerin bakım ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştiriyoruz.

BAKIM

Tekne ve yat bakım onarım işlemlerinde yıllık olarak makine, jeneratör dahil olmak üzere tüm teknik aksamlarını en ince detaya kadar elden geçiriyor, yenilenmesi gereken sistemleri yeniliyoruz. Teknelerde bakım ve onarım ciddi emek ve ustalık gerektiren bir iştir. 80’li yıllardan beri sektörün içinde oluşumuzdan kaynaklı, yaşam tarzımız haline gelen mesleğimizi ilk günkü heyecanımızla icra ediyoruz. Bu noktada aldığımız pozitif geri dönüşler, en büyük ilham kaynağımız.

BAKIM
ONARIM

ONARIM

Tekne ve yatların değişken boyutları, çalışma standartlarımızı asla etkilememektedir. Sektörde edindiğimiz deneyim ve tecrübe sayesinde yat ve teknelerin dilinden çok iyi anlıyor, ne yapılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. İşi ustasına bırakmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Bakım ve onarım konusunda merak ettikleriniz ve tüm sormak istedikleriniz ile ilgili lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bakım ve onarım süreci hakkında tüm soru işaretlerinizi ortadan kaldıracağımızdan ve bu süreçten sonra alacağınız kusursuz hizmetten şüpheniz olmasın. İletişim sayfasında bulunan telefon numarası ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SATIŞ

“Parus Yachting bünyesinde sadece tekne kiralama alanında değil yat satışı alanında da hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet ilkemiz ve alanında deneyimli profesyonel ekibimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yat satışı konusunda müşterilerimizin kafasındaki tüm soru işaretlerini, neler istediklerini çok iyi biliyoruz. Bu sayede karar aşamasında olan bazı müşterilerimize yardımcı oluyor, en doğru seçimleri yapmaları konusunda tecrübelerimizi aktarıyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alın